Chłodnictwo

Chłodnictwo to jedno z najważniejszych elementów branży spożywczej. Zapewnienie odpowiednio niskiej temperatury produktom wpływa na ich jakość, wygląd, a przede wszystkim wydłuża ich czas przechowywania. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb w zakresie projektowania, montażu i serwisu przemysłowych instalacji chłodniczych.

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Chłodnictwo przemysłowe odgrywają kluczową rolę w sieciach handlowych, magazynach, zakładach przetwórstwa mięsnego i rybnego, składach warzyw i owoców itd. Wykonujemy przemysłowe instalacje chłodnicze, komory chłodnicze, a także zajmujemy się chłodzeniem hal produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Projektowanie instalacji chłodnicznych
  • Agregaty wody lodowej (Chillery)
  • Komory chłodnicze
  • Meble chłodnicze

 

Chłodnictwo przemysłowe

Agregaty wody lodowej (Chillery)

Nowoczesne urządzenia (agregaty) wytwarzające wodę lodową i dostarczające ją do elementów systemu chłodniczego. Są to bardzo wydaje i niezawodne jednostki stosowane w chłodnictwie przemysłowym. Ich zadaniem jest utrzymanie odpowiednio niskich temperatur przy procesach produkcyjnych oraz schładzania maszyn i urządzeń. Na chwilę obecną są to najczęściej wykorzystywane urządzenia do klimatyzowania pomieszczeń w przemyśle. W ofercie posiadamy Chillery renomowanych producentów zapewniające wysoką precyzję i skuteczność chłodniczą z zachowaniem minimalnych kosztów eksploatacji.

Komory chłodnicze

Budowa odpowiedniej komory chłodniczej uzależniona jest od jej przeznaczenia. Projektujemy i wykonujemy montaż chłodni z materiałów wysokiej jakości, zapewniając tym samym najlepsze warunki dla przechowywanych artykułów żywnościowych. Zachowanie walorów smakowych i atrakcyjnego wyglądu produktów przekłada się na większą sprzedaż i satysfakcję kupujących. Nasze komory chłodnicze wyposażone są w urządzenia, które cechuje wysoka niezawodność. W przypadku wystąpienia awarii zapewniamy natychmiastowy serwis i pomoc w jej usunięciu.

Meble chłodnicze

Uzupełnieniem oferty jest dostawa i montaż regałów i lad chłodniczych przeznaczanych dla dyskontów i sieci handlowych. Oferowane przez nas meble chłodnicze charakteryzują się wysoka niezawodnością oraz atrakcyjną prezentacją produktów.

Przewiń do góry